ODKAZY

( Které DOPORUČUJI )

Pesweb -Jako Nadační fond Psí Naděje již několik let pomáháme týraným psům a psům bez domova. Portál PESWEB nabízí každému uživateli přehledné a jednoduše dostupné informace ze světa psů. Naší prioritou jsou útulkoví psi a psi bez domova. Tomuto tématu je věnována podstatná část portálu (více zde).  Rovněž ale veřejnosti přinášíme aktuální každodenní informace, novinky a zajímavosti v dalších sekcích.

 

https://akosopsom.sk/ - Nauč psa učiť sa, a aby sa rád chcel učiť"! ;)

 

https://zachranna-a-odchytova-sluzba.webovky.cz/ - Naší snahou je zajistit v Karlovarském kraji opravdu fungující pomoc pro zvířata v bezprostředním ohrožení. 

 

https://www.home4pets.cz/ ... pomoci v nouzi - kdekoliv, kdykoliv, jakýmkoliv způsobem VSTUPTE, SEZNAMTE SE A ZAMILUJTE SE :-)

 

https://www.upozpraha.cz/utulek-troja.html - Naši čtyřnozí kamarádi, však s radostí a za každého počasí, přivítají mezi sebou každého návštěvníka, který za nimi do Tróje zavítá.

 

www.dog-point.cz/  - Dogpoint o.s. je skupina mladých lidí, provozující soukromý útulek pro opuštěné a týrané psy.

 

dalmatin-rescue.webnode.cz/ - tyto stránky jsou věnovány všem dalmatínkům v tísni - těm, kteří jsou v útulcích a hledají nové pány, i těm, kteří hledají své adoptivní páníky. Je zde také možné uveřejnit Vašeho pejska, který musí najít nový a milující domov.

 

www.dejtenamsanci.estranky.cz/ - Nabídka starých, týraných a handicapovaných pejsků, kteří si zaslouží najít svoje "DOMA"... 

 

https://dog-factory.webnode.cz/ - stránky jsou věnované chs Dog Factory, psím kamarádům a dalmatinům, kteří jsou v ouzkých.


https://falco-petrovickyvitr.webnode.cz/ - web krásného dalmatínka Falcouška, šampiona mého srdce :) , který si užívá života jako správně milovaný pes - rozhodně člen rodiny ! :) 

 

https://zuziaborzois.webnode.cz/ - web mé sestry a našich krásných barzojů - Russkaya Psovaya Borzaya :)