VÁŽENÍ A MILÍ ČTENÁŘI, POSLUCHAČI A PEJSKAŘI,

JE MI TO MOC LÍTO, ALE BOHUŽEL NYNÍ JIŽ NEMOHU ZODPOVÍDAT VAŠE DOTAZY JAKO DOPOSUD,OPRAVDU MNE TO VELMI MRZÍ, A VĚŘTE ŽE BYCH STRAŠNĚ MOC RÁDA, ALE NYNÍ TO SKUTEČNĚ NENÍ MOŽNÉ Z MNOHA DŮVODŮ. (Je mi to moc líto, ale je velmi málo času na všechny dotazy, není možné zodpovědět všechny - POMOC V REALITĚ, musím dát přednost důležitějším věcem, než je sezení 25 hod/denně ;) u PC nebo FB. Pomoc a poradenství -PROJEKTY S CÍLEM POMOCI VŠEM CO TO POTŘEBUJÍ, mi i tak dávají hodně zabrat, různé náročné záležitosti, smečka pejsků, zdravotní komplikace, to všechno denno-denně, ikdyž je člověk už téměř vyčerpaný, ale hold čert nikdy nespí ;)

 

PEVNĚ VĚŘÍM ALE I VIDÍM, ŽE NAVŠTĚVUJETE PORADNU PRAVIDELNĚ A ČLÁNKY ČTETE S VERVOU, NECHÁM JI PROZATÍM BĚŽET ÚPLNĚ NORMÁLNĚ, JE TU ČLÁNKŮ SPOUSTA A ABY JSTE  SE MOHLI UČIT ČÍST SI A BÁDAT JAK JEN POTŘEBUJETE. Samozřejmě tím ale vše nekončí, občas tu něco přibude, nebo se zde dozvíte o akci či události, kterou jsem navštívila nebo která se bude konat, případně o pejskách v nouzi, nebo něco velmi velmi akutního, takže nebojte, úplně vás zde neopouštím ;) no,

UVIDÍME CO PŘINESE ČAS A VŠEM MOC DĚKUJI ZA POCHOPENÍ,VAŠE PSÍ PORADNA VĚRKA.

PSÍ PORADNA

PRO VŠECHNY KDO MAJÍ ZÁJEM NAUČIT SE NĚCO NOVÉHO, ČERPAT, NEBO JEN POZNAT PSÍ DUŠI .

Můžete mi psát vše, co se týká oblastí: výchovy, socializace, převýchovy, resocializace, psychologie, psího chování, problémy etologie, chovatelství - chov psů, zásady zdravého chovu, výstavnictví - handling - prezentace psa na výstavu, porozumění a soužití s Vaším psem, výcviku a motivace,výživa a krmení, anatomie a fyziologie, etiky chovu, péči, zdraví a hygiena, hygiena prostředí, jak psa bezpečně označit, první pomoc, parazitologie, psychologické aspekty komunikace, manipulace, handicapovaní psi, handicapovaní lidé se psy, handicap jak na to, masáže, rehabilitační cvičení - fyzioterapie pro psy, aroma terapie, verbální a neverbální komunikace, smečka, hierarchie, . . . Více nalevo v určených kategoriích.

Dozvíte se, jak nejlépe poznat svého pejska a jak mu porozumět. Můžete si zde povídat o radosti, o starostech nebo i jen tak poklábosit o Vašem pejskovi :) Každá chvála každý úspěch vítány ! 

Vítejte :-)

A jak to u nás funguje? :o)

Nejprve napíšete dotaz s vyplněním podmínek této poradny a následně v menu NOVINKY se vždy dozvíte o aktualizaci určité rubriky, kde naleznete Váš dotaz i s odpovědí včetně prezentace psa. Dotazy ohledně prezentace psa pište také sem, Váš dotaz i s odpovědí bude zveřejněn v menu ,Prezentace psa, i s odpovědí. Děkuji.

 

!! NEPŘEHLÉDNĚTE PODMÍNKY PORADNY !! 

 

Jak na to ;)

  • přečtěte si a vyplňte všechny uvedené údaje
  • své dotazy prosím piště do formuláře, odkaz na něj najdete dole
  • vyplněním formuláře pro dotazy, souhlasíte se všemi podmínkami této poradny
  • vyplňtě všechna pole ve formuláři včetně Vašeho jména a příjmení

Prosím o respektování následujícího ve Vašem dotazu:

  • slušný dotaz vyjadřující co nejpřesnější problém a vystihující opravdový zájem o psa
  • napiště co nejpřesněji co Vás nebo Vašeho pejska trápí
  • pravdivé a úplné informace ze strany tazatele, tedy Vaší
  • vyplnění všech požadovaných údajů včetně Vaše jméno a příjmení, město, e-mail, rasu psa a stáří psa 

Dotazy neslušné, pohoršující nebo urážející cíleně zaměřené proti zájmu o psa nebo bez výše uvedených povinných údajů NEBUDOU ZODPOVĚZENY!! 

 

Před zasláním dotazu si prosím ověřte, že tento dotaz již nebyl v některé z kategorií vyřešen !

Jak stále říkám:,, Vše souvisí se vším´´ proto si pozorně pročtěte vše co Vás zajímá.

Také články zde Vám pomohou lépe chápat respektive pochopit psí chování a pomohou Vám utvořit si představu o psím chápání. 

Veškerá pomoc a mé doporučení jsou přímá na Váš určitý problém se psem. Pomatujte, že jakékoliv vychýlení se psa z jeho ,,fungování,, jakýkoli problém či zvrat v jeho vystupování, myšleno veškerá problematika chování psa, bývá vždy z 90% ovlivněna člověkem. 

 

Vaše dotazy jsou zde veřejně publikovány právě proto, aby se z nich mohli učit, poučit a čerpat všichni, kteří mají zájem o svého psa, jak potřebují. 

Tato psí poradna je otevřena pro všechny, kdo mají zájem se něco nového naučit a dozvědět se o svém psovi nebo o chování a přítomnosti psů vůbec. Je tu vítán každý zájemce, který bere své sou-žití se psem vážně a chce pro to udělat maximum a to naplno.

Budu se snažit co nejlépe a nejefektivněji pomoci jak budu moct.

S přáním všeho nejlepšího Věrka.

 

V dotazu nezveřejňuji Váš e-mail, jinak vše. Pokud nechcete některou tuto informaci zveřejnit, napište to prosím přímo v dotazu, děkuji.

 

Respektuji pravidla a Chci zadat dotaz

Chcete-li mi zanechat nějaký vzkaz, například nějakou radost či lumpárnu Vašeho pejska, můžete zde :)

Kontaktujte nás